world.thomson-multimedia
» » Bülent Ersoy - Bir Tanrıyı Bir De Beni Unutma / Aşk Duası

Bülent Ersoy - Bir Tanrıyı Bir De Beni Unutma / Aşk Duası album flac

Bülent Ersoy - Bir Tanrıyı Bir De Beni Unutma / Aşk Duası album flac Performer: Bülent Ersoy
Title: Bir Tanrıyı Bir De Beni Unutma / Aşk Duası
Released: 1978
MP3 album: 1272 mb
FLAC album: 1254 mb
Rating: 4.6
Other formats: VOC AC3 MIDI DTS MMF RA FLAC
Genre: Folk and Country

Bülent Ersoy - Bir Tanriyi Birde Beni Unutma. x. Bülent Ersoy Bir Tanriyi Birde Beni Unutma. Metin Akpınar Bir Tanrıyı Bir de Beni Sakın unutma. Baharı bekleyen kumrular gibi Sende beni bekle sakın unutma Ellerin havada gözlerin yolda Bir tanrıyı birde beni sakın unutma. ınladın durdun kulaklarımda Süzülen yaştın yanaklarımda Bir şarkı oldun kulaklarımda Seni sevdiğimi sakın unutma. Ben de unutamam geçsede yıllar Seviyorum seni dünyalar kadar Dudağımda ismin gözümde yaşlar Bir tanrıyı birde beni sakın unutma. Bülent ersoy-bir tanriyi birde beni sakin unutma (orjinal plak).

See All. Lyrics: Bir Tanrıyı Birde Beni Unutma. Baharı bekleyen kumrular gibi Sen de beni bekle sakın unutma Ellerin havada gözlerin yolda Bir Tanrıyı bir de beni sakın unutma. ınladın durdun kulaklarımda Süzülen yaştın yanaklarımda Bir şarkı oldun dudaklarımda Senin sevgini söyledim durdum Bir şarkı oldun dudaklarımda Senin ismini söyledim durdum. amp; Part 2 &&&&&.

Bülent Ersoy (Turkish pronunciation: ; born 9 June 1952) is a Turkish singer and actress. She is known as one of the most popular singers of Turkish music, nicknamed Diva by her fans. Ersoy has many famous hits such as "Geceler" (Nights), "Beddua" (Curse), "Maazallah" (God Forbid!), "Biz Ayrılamayız" (We Cannot Break Up), "Sefam Olsun" (I Enjoy Myself), "Bir Tanrıyı Bir de Beni Sakın Unutma" (Never Ever Forget God and Me). Contents. There also is a song by Gülşen titled "Aşktan Sabıkalı". One surprising addition to the album is a duet sung with Tarkan which was popular as it was performed by two of Turkey's leading artists.

baharı bekleyen kumrular gibi sen de beni bekle sakın unutma elleri havada gözlerin yolda bir tanrıyı bir de beni sakın unutma. ınladın durdun kulaklarımda süzülen yaşsın yanaklarımda bir şarkı oldun dudaklarımda senin sevgini söyledim durdum. ben de unutamam geçse de yılla seviyorum seni dünyalar kadar dudağında ismim gözünde yaşlar bir tanrıyı bir de beni sakın unutma. All Album Tracks: Türk Sanat Müziği Konseri 4 . Altri album.

Bülent Ersoy Geceler. Bülent Ersoy - Beddua HQ. 3. Bülent Ersoy: Bir Tanrıyı birde beni sakın unutma.

Lot Number: 80 45'Lik Plak. Bir Tanrıyı Bir De Beni Unutma, Aşk Duası. Current Price: 7 TL. Starting Bid: 5 TL.

Aşk-duası-bülent-ersoy. aşk duası bülent ersoy is a most popular videos on February 2019. aşk duası bülent ersoy has been updated on February 2019. You can watch and free download aşk duası bülent ersoy videos 2018 from this site. If you Browse "aşk duası bülent ersoy February 2019" you can download this Youtube Video and also You can see a list of aşk duası bülent ersoy February 2019 related all videos. Aşk Duası (Bülent Ersoy) Official Audio - Esen Müzik.

She has very famous hits such as "Geceler" (Nights), "Beddua" (Curse), "Maazallah" (God Forbid!), "Biz Ayrılamayız" (We Cannot Break Up), "Sefam Olsun" (I Enjoy Myself), "Bir Tanrıyı Bir de Beni Sakın Unutma" (Never Ever Forget God and Me). Biography. 1952–1973: Early life.