world.thomson-multimedia
» » Lunetic - S Tebou

Lunetic - S Tebou album flac

Lunetic - S Tebou album flac Performer: Lunetic
Title: S Tebou
MP3 album: 1530 mb
FLAC album: 1403 mb
Rating: 4.3
Other formats: AA MP3 DXD WAV MPC AIFF XM
Genre: Rock / Pop

Download MP3. Lunetic.

S Tebou (W-Track Remix). 2. S Tebou (Album Version).

This song is by Lunetic. Když jsem s tebou, chci se smát Přijde mi to trochu zvláštní Na první pohled jsem se zamiloval Já mám tvý srdce a ty máš mý. Bez tebe nechci život žít Jen s tebou můžu šťastný být Jsi pro mě jen ta jediná. Už vím, že nestačí jen na cestě stát Stále snít - s tebou a nevědět, co se ti zdá Chci být světlem, když tebe pohltí tma Prosím tě odpusť mi, že já vždycky se takhle nechovám I když to cítím.

Play full-length songs from Casoprostor by Lunetic on your phone, computer and home audio system with Napster. Label: Universal Music .

Lunetic - Vzpomínám, 03:53, . MB download mp3 full version here. Album: Na přání, Best Of Lunetic. Download Lunetic - Vzpomínám. Na přání: Best 2 songs. Lunetic - Máma 03:33. Lunetic - S tebou 03:41. Lunetic: best 2 tracks. Lunetic - Lunetic start Cik-cak, 1998 01:24. Lunetic - Cik-Cak Cik-cak, 1998 03:24.

Lunatic is the second studio album by South African rock band Kongos. It was released independently by Tokoloshe on December 28, 2012. After signing with Epic Records, they re-released the album on February 25, 2014. Adapted from the Lunatic liner notes. Johnny: accordion, piano, vocals, synths, programming. Jesse: drums, lead vocals, guitars, bass, synths, programming. Dylan: vocals, bass, pedal-steel guitar, guitars, lead vocals on tracks 2, 5, 7, 9, 10, 12. Danny: guitars, slide guitar, vocals.

Tracklist

1 S Tebou (W-Track Remix) 3:46
2 S Tebou (Album Version) 3:40

Companies, etc.

  • Copyright (c) – Universal Music s.r.o.

Credits

  • Lyrics By – David Škach
  • Music By – Stano Šimor

Notes

© Universal Music Czech Republic