world.thomson-multimedia
» » Jan Wojdak & Wawele - Zostań Z Nami Melodio

Jan Wojdak & Wawele - Zostań Z Nami Melodio album flac

Jan Wojdak & Wawele - Zostań Z Nami Melodio album flac Performer: Jan Wojdak
Title: Zostań Z Nami Melodio
Style: Vocal, Ballad
Released: 1979
Country: Poland
MP3 album: 1604 mb
FLAC album: 1669 mb
Rating: 4.4
Other formats: ADX AUD MP4 AHX AAC ASF MPC
Genre: Pop / Folk and Country

Complete your Jan Wojdak & Wawele collection.

Zostań ze mną melodio, Co jest w Tobie ja wiem. Jesteś ogniem i wodą. Jesteś prawda i snem. Zostan z nami melodio, co jest w Tobie ja wiem. Jestes ogniem i woda. Jestes prawda i snem. Frequently appearing in the song Zostań Z Nami Melodio lyrics: Four times times appears Dlatego lyrics. Three times times appears Jesteś ogniem i wodą lyrics. Three times times appears Co jest w Tobie ja wiem lyrics. Show more lyrics contractor Wawele & Jan Wojdak. Listing added by the usera: heavylion237. 1979, Wawele & Jan Wojdak.

Zostań z nami melodio. Zostań z nami melodio Co jest w tobie ja wiem Jesteś ogniem i wodą Jesteś prawdą i snem. W każdym z nas, tyle pragnień Nie odkrytych jest Mija czas, lecz niełatwo Wyjawić je Tobie też, ani mnie .

Zostań z nami melodio (1979 r) – pokazał zespół w 10 piosenkach, natomiast drugi p. Na strunach gitary (1987 r) – pokazał 9 piosenek zespołu. Powstało wiele programów telewizyjnych o zespole Wawele . n. Hity dla milionerów, a sam zespół był gwiazdą takich programów jak: Szansa na sukces (dwukrotnie), Od przedszkola do Opola, itp. Wawele koncertowały . USA, Australia, Niemcy, Francja, Rosja, Austria, Włochy, Słowacja, Węgry, Bułgaria. Występowały i były nagradzane . na takich festiwalach jak: Opole, Kołobrzeg, Drezno, Bratysława, Martin, Dortmund. 17 września 2009 zespół Jan Wojdak &.

Loading the chords for 'Wawele & Jan Wojdak-Zostań z nami melodio'. Wawele & Jan Wojdak - Biały latawiec (oficjalny teledysk). Wawele & Jan Wojdak - Kacaraba (legalna wersja). Wawele & Jan Wojdak - Dom, który czeka (Wersja koncertowa). Wawele - Dom, który czeka.

Tracklist

Alalia
Biały Latawiec
Nie Szkoda Róż
Twoje Oczy Będę Śnić
Co Powiemy
Zegar Liczy Nam Czas
Zostań Z Nami Melodio
Zaśpiewajmy Razem
Umówimy Się Z Wisłą
Księżyc Z Dachami W Karty Gra
Moja Wenus
Doczekasz Się Jeszcze

Versions

Category Artist Title (Format) Label Category Country Year
SX 1860 Jan Wojdak & Wawele Jan Wojdak & Wawele - Zostań Z Nami Melodio ‎(LP, Album) Pronit SX 1860 Poland 1979
SX 1860 Jan Wojdak & Wawele Jan Wojdak & Wawele - Zostań Z Nami Melodio ‎(LP, Album, Whi) Pronit SX 1860 Poland 1979