world.thomson-multimedia
» » Selçuk Alagöz - Bir Kız Bana Emmi Dedi / Der Gibi Gibi

Selçuk Alagöz - Bir Kız Bana Emmi Dedi / Der Gibi Gibi album flac

Selçuk Alagöz - Bir Kız Bana Emmi Dedi / Der Gibi Gibi album flac Performer: Selçuk Alagöz
Title: Bir Kız Bana Emmi Dedi / Der Gibi Gibi
Released: 1973
MP3 album: 1219 mb
FLAC album: 1547 mb
Rating: 4.6
Other formats: MP2 MPC AC3 VOC APE AIFF TTA
Genre: Folk and Country

- Dedi Bana by Selçuk Alagöz from album Unknown. Duration : 0 minutes & 0 seconds. Listener : 3 peoples. Played : 4 times and counting. Chords of dedi bana by selçuk alagöz from ChordU. Selçuk Alagöz - Bir Kız Bana Emmi Dedi & Der Gibi Gibi (1973). Vah Bacım Vah - Rana Alagöz. Selçuk Alagöz - Edremit Vana Bakar (Official Audio).

Download Selcuk alagoz bir kz bana emmi dedi der gibi gibi 1973 mp3 from youtube video. Selcuk alagoz bir kz bana emmi dedi der gibi gibi 1973 mp3 converted, 320kbps, free download. Selçuk Alagöz - Dedi Bana & Kara Değil mi (1973). 4. Nil Burak - Olmaz Olmaz Deme.

Selçuk Alagöz - Dedi Bana & Kara Değil mi (1973). by DISCOVER 5 years ago. Selçuk Alagöz - Bahçelere Geldi Bahar (1966). by Anatolian Rock Revival Project 3 years ago. Baris Manco - Lambaya Puf De(1971). Murat Kekilli Alır Seni Boşarım (Bir Kız Bana Emmi Dedi.

Bir Kiz Bana Emmi Dedi, Der Gibi Gibi. Dedi Bana, Kara Değil Mi? Pinara Varmadin mi - Bos Kadeh. Bağ Bozumu, Edremit Van'a Bakar. Selçuk Ve Rana Alagöz 2. Barışalım mı, Sevdi Zannet.

Birem birem toplayayım odunu Bilem dedim bilemedim adını Elbistan yanaklı Kürdler kadını Bir kız bana emmi dedi x2 neyleyim. Bizim ilde üzüm olur alc olur Sızılanır bozkurtları aç olur Bir yiğide emmi demek güç olur Bir kız bana emmi dedi x2 neyleyim. Karacoğlan der ki n'oldum n'olayım Akar sularınan bende geleyim Sakal seni cımbızlan yolayım Bir kız bana emmi dedi x2 neyleyim.

Elbistan yanaklı kürdler kadını. Bir kız bana emmi dedi neyleyim. Bizim ilde üzüm olur alc olur. Sızılanır bozkurtları aç olur. Bir yiğide emmi demek güç olur. Karacoğlan der ki noldum nolayım. Akan sularınan bende geleyim. Sakal seni cımbıznan yolayım.

Tracklist

A Bir Kız Bana Emmi Dedi
B Der Gibi Gibi